İstisnasız tüm müşterilerimize ait kişisel bilgiler, kati suretle gizlilik içerisinde alınmaktadır. Bununla beraber iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için müşteri bilgilerinin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir. Makarticle, müşteri bilgilerini yeni kampanyalar hakkında bilgi vermek, hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır.

Makarticle sitesine giriş yapan müşteri makale satın alırken kredi kartı bilgilerini paylaşacaktır. Paylaşılan kredi kartı bilgileri Makarticle tarafından gizli tutulacak, üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. Ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler (Örnek : Kredi kart numarası ) Makarticle tarafından saklanmamaktadır. Bu bilgiler aracısız olarak anlaşmalı olduğumuz PayTR firmasının çalışmış olduğu bankalara aktarılmaktadır.

Müşteriler Makarticle‘da kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz (yasaların öngördüğü ölçüde) derhal işleme alınmaktadır. Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında Makarticle’a sormak istediğiniz başka sorular olursa, her zaman info@makarticle.com e-posta adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.