Üyelik Hakkında

Sitemize üye olmak için Giriş Yap / Üye Ol sayfamıza giderek ilgili bölümleri doldurmanız gerekmektedir. Üyelik bilgilerinizi eksiksiz ve doğru şekilde doldurmanız karşılıklı düzgün iletişim için gerekmektedir. Ürün ve hizmetlerinizin hızlı ve doğru şekilde ulaşması için lütfen dikkatli ve eksiksiz doldurunuz. Sitemize üye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Üye olmanız hiçbir yükümlülük altına girdiğiniz ifade etmez. Ancak alışveriş yapmadan önce Mesafeli Satış Sözleşmesi metnini dikkatlice okumanız ve onaylamanız gerekmektedir. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.

Üyelik İptali

Üye dileği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra sitemiz ile tüm ilişkileriniz kesilmiş olacaktır. Üyeliğinizi sonlandırmak için, iletişim bilgilerimiz sayfamızdan bize bu talebinizi iletmeniz gerekmektedir.

Aşağıdaki Durumlarda Üyelik İptal Edilemez

  1. Üye son verdiği sipariş üzerinden 60 gün geçmemişse.
  2. Farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa
  3. Üyeye kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa

Aşağıdaki Durumlarda Üyelik Tarafımızdan İptal Edilir

  1. Üye ahlak dışı mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa
  2. Sahtekârlık girişiminde bulunduysa
  3. Sisteme veya Makarticle ismine zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa.

Üye Güvenliği
Üyenin güvenliği için sitemizde her türlü önlem alınmıştır. Bu alınan önlemlerin yanında sizlerde üye bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz. Sitemize giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayın, güvenli olmadığını düşündüğünüz bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayın.